Купити ліс-кругляк в Харкові на електронних аукціонах платформи ТБ УЕБ

У Харкові великі лісгоспи почали реалізовувати свою продукцію за допомогою прозорі аукціонів, наприклад, таких як ТБ «Українська енергетична біржа» https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/lis-kruglyak-sosni-v-harkovi-mozhna-pridbati-na-elektronnih-torg/. Це стало необхідно після введення в силу Постанови від 1.02.2020 року № 1178 щодо продажу лісоматеріалів. Згідно постанови великі підприємства зобов’язані продавати частину своїх товарів через систему Прозоро.Продажі.

Ви прямо зараз можете стати учасником вигідних аукціонів, відвідавши сайт sale.ueex.com.ua і пройшовши його зареєструвати.

Ліс-кругляк сосни продати в Харкові за допомогою системи Prozorro.Sale

Підприємства по лісозаготівлі повинні продавати через систему до 25% від обсягу місячної заготовки через систему Прозорро.Продажі. При цьому лісгоспам потрібно формувати лоти від 200 тисяч гривень і від 150 кубометрів.

За 8 місяців проведення торгів Prozorro.Sale було укладено більше 1200 угод. Загальний прибуток від продажів склала 29,5 мільйонів гривень. Гроші від цього йдуть на розвиток галузі і державний бюджет України. Раніше гроші клали собі в кишеню недобросовісні чиновники.

Протягом 4 років сумарний дохід від аукціонів в системі Prozorro.Sale склав понад 30 мільйонів гривень. Число проведених торгів рано 300 тисячам.

Відкриті аукціони відрізняються від звичайних тим, що кожен учасник може спостерігати за процесом. Зазвичай спостерігачами стають ЗМІ, прості громадяни, громадські активісти або державні діячі.

Куплю кругляк дерева сосни в місті Харків на вигідних умовах на майданчику ТБ УЕБ

Галузь сільського господарства стрімко прогресує, і щоб повністю звільнити ринок від корупції була розроблена система з чесними правилами.

Для покупки на сайті сосни-кругляка потрібно в Харкові на відкритому аукціоні треба виконати:

  • пройдіть просту реєстрацію на платформі sale.ueex.com.ua;
  • вибрати розділ, що цікавить і перейти до вибору лота;
  • завантажити необхідні документи;
  • оплатіть спеціальні внески — за реєстрацію та гарантійний внесок;
  • підвищувати ставки;
  • укладіть договір і оплатити лот.

Більше інформації про кругляк сосни можна дізнатися у консультантів ТБ «Українська енергетична біржа» зателефонувавши за номером (044) 337-77-65.