Новий механізм торгів арештованим майном

Мета арешту майна може бути різна. В основному це робиться для того, щоб зберегти статки боржника для подальшої реалізації.

Забезпечити всі умови для успішного продажу конфіскату має службовий виконавець.Купівля арештованого майна – це досить вигідний спосіб вкладення коштів. Проте, раніше процедури продажу проходили з грубими порушеннями, система була корумпованою. Доступ до торгів могли отримати тільки окремі особи. Дрібні підприємці, звичайні громадяни не мали можливості не тільки стати учасниками аукціонів, а й, навіть, часто не мали відкритої інформації про таку можливість.

Нові можливості купівлі арештованого майна

Останнім часом умови змінилися, влада вимушена була втрутитися в процес, який зазвичай проходив не завжди відкрито і чесно. Зовсім скоро кожен українець зможе долучитися до такої вигідної справи як аукціони з продажу арештованого майна. Саме для цієї мети було створено електронний портал Прозорро sale.ueex.com.ua, на якому можна знайти багато вигідних для розвитку свого бізнесу пропозицій. Цей сервіс уже випробували підприємці в інших напрямах і відгуки залишають тільки позитивні.

Він стає відомим не тільки в Україні, а й за її межами. Відразу пройти реєстрацію в системі не можливо. Для цього існують офіційні представники Прозорро – спеціальні електронні майданчики. Для початку необхідно зареєструватися на одному із них. Це Українська Енергетична біржа, яка є посередником між покупцем та порталом. Сайт має додаткові інструменти, які допоможуть краще орієнтуватися у системі аукціонів. Новий механізм торгівлі арештованим майном ще не запущено, але ви вже маєте змогу ознайомитися з роботою сайту, для цього достатньо зайти за посиланням і ознайомитися з новою системою. Всі новини, що виставляються на біржі достовірні, адже вони дублюються з інформаційного ресурсу Прозорро.

Придбання арештованого майна sale.ueex.com.ua/filter/arrested-property відкриває нові можливості, адже воно може коштувати набагато дешевше за аналогічний товар, придбаний іншим способом. Таким чином, це може суттєво покращити ваше матеріальне становище.

Як стати учасником торгівлі арештованим майном

Учасником аукціону може стати кожен громадянин України, для цього достатньо зробити декілька кроків.

  1. Пройти процедуру реєстрації на Українській Енергетичній Біржі.
  2. Здійснити необхідні платежі, сума яких чисто символічна
  3. Ознайомитися з інструментами сервісу.
  4. Вибрати необхідний товар, який цікавить саме вас. Обов’язково треба звертати увагу на початкову ціну лота.
  5. Під час походження аукціону треба робити якомога кращу пропозицію, щоб перекрити пропозиції інших охочих придбати товар. Зазвичай торги проходять у три етапи. Потрапити у другий, можна тільки в тому разі, якщо в першому були запропоновані кращі умови, а в третій етап проходять ті, що перемогли в другому.

Процедура чесна і відкрита, кожен бажаючий зможе скористатися наданим шансом. Якщо до процедури підійти відповідально і професійно, то зовсім скоро можна отримати винагороду за свої зусилля. Адже товар, який ви придбаєте, можна потім реалізувати за кращою ціною, покращивши тим самим своє положення у торгівельному бізнесі. Скориставшись можливістю, яка вже зовсім скоро стане актуальною, можна піднятися на декілька сходинок одночасно по своїй кар’єрній драбині, вирішити проблеми, які були перепоною для подальшого розвитку.

На сайті Української Енергетичної Біржі можна знайти всю необхідну інформацію, що стосується аукціонів. Крім того, ви можете завжди зателефонувати за вказаним номером і отримати відповіді на всі питання, що вас цікавлять.